O mě

 

Stránka se připravuje......

Ahoj, jak jste si již všimli jsem šarpejí slečna "Ayla" též nazýváná: "Vlčákem" (podle vzhledu když spím), "Vořechem" (podle toho jak vypadám když se probudím), "Ájou" (když se směju na páníčky), "Ayluchou" (když trošičku zlobím) atd.... :)) .

Moje maminka se jmenuje ANNIE YOUPPIE PEI CLUB a tatínek ALARME RED ANTILO GOLD PEI a můj rodokmen naleznete ZDE.

Bydlím v bytě v Praze 10. Přes den chodím s páníčkama na procházky do parku, jeden mám pomalu za rohem a říkají mu Heroldovy sady , druhý je trochu dál a jmenuje se Havlíčkovy sady (neboli Gróbovka).

Nejradši ale chodím do Heroldových sadů, protože tu mám své kamarády a kamarádky. Tak například šarpeje Boddieho nebo pudlíky Alexe a Ketynku a jejich páníčky Kačku, Stáňu a Zdeňka, se kterými chodí moji páníčkové přes léto na letní zahrádky na pivčo :), no a já si mezitím povídám s psíma kamošema co je nového v parku :)

Taky nesmím zapomenout na to od kud jsem a že mě nepřines čáp :) , ale že jsme se narodila 20.6.2004 v Táboře v chovatelské stanici GAMPI PEI, odkud si mě 15.8.2004 odvezli moji nový páníčkové (Jakub, Zdeňka a Pavel), tehdy jsme měla 56 dní a bylo vidět že se na mě už moc těší a že mě budou mít rádi. Neviděla jsem je poprvé, tak jsme už tak nebála jelikož poprvé se na mě byli podívat už 17.7.2004 (foto) a pak jěště 29.7.2004.

......

TOPlist